Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Wakacyjne apartamenty w Filzmoss w kraju

związkowym Salzburg w Austrii


Urlop w jednym z naszych apartamentów w pensjonacie Anneliese, Maier lub Raika oznacza relaks i wypoczynek z rodziną lub z przyjaciółmi.

Pensjonat Anneliese został całkowicie przebudowany. Bezpośredni widok na szczyt Rossbrand sprawi, że w czasie letniego i zimowego urlopu zapomną Państwo o codzienności i oddadzą się urlopowym atrakcjom. Dzięki idealnemu położeniu bezpośrednio przy kolejce Papagenobahn na terenie rodzinnego regionu narciarskiego Filzmoos pensjonat Anneliese jest perfekcyjnym miejscem na spędzenie urlopu narciarskiego. Główna atrakcja: Bezpośrednio w pensjonacie Anneliese znajduje się salon fryzjerski, w którym mogą Państwo zafundować sobie całkowicie nową fryzurę.

 


Pensjonat Maier w Filzmoos z przytulnymi apartamentami znajduje się bezpośrednio przy dolnej stacji w ośrodku narciarskim Filzmoos oraz przy stoku narciarskim i stoku ćwiczeniowym. Komfort w pensjonacie w Filzmoos stoi na pierwszym miejscu: znajduje się w nim nawet winda i sklep sportowy „All for Ski” firmy Sport Stefan, który jak zawsze ma dla naszych gości atrakcyjne oferty specjalne.

 


Pensjonat Raika położony jest bezpośrednio przy głównym placu w Filzmoos. Zarówno latem, jak i zimą pobyt w Filzmoos jest niezapomnianym przeżyciem, ponieważ ta idylliczna górska miejscowość oczarowuje nie tylko przepiękną i dziewiczą przyrodą, ale oferuje również liczne możliwości aktywnego spędzania czasu. Latem ukryta pośrodku gór kraju związkowego Salzburg miejscowość Filzmoos stanowi idealny punkt wyjścia na wędrówki. Z pewnością oczarują Państwa kwieciste górskie hale, soczysta zieleń łąk oraz cisza panująca na szczycie. Również miłośnicy kolarstwa górskiego znajdą tu dla siebie odpowiednie trasy. Mogą się Państwo również wybrać na wycieczkę do parku rozrywki w Filzmoos (wstęp wolny dla gości pensjonatów), w którym znajduje się kryty i otwarty basen, plac zabaw dla dzieci, ścianka wspinaczkowa pod gołym niebem i wiele innych atrakcji. Oprócz tego z miejscowości Filzmoos można szybko i łatwo dotrzeć do wielu interesujących miejsc.