Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Dovolenka vo 4hviezdičkovom hoteli Hanneshof

vo Filzmoos v Rakúsku


Vychutnajte si vašu wellness dovolenku vo Filzmoos na úpätí Bischofsmütze od prvej chvíle a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Štvorhviezdičkový hotel Hanneshof sľubuje dobré zdravie pre telo a dušu.

4-hviezdičkový hotel Hanneshof sa nachádza priamo v centre Filzmoos, v romantickej horskej obci v centre Rakúska. Objavte prírodnú kulisu vyrážajúcu dych na úpätí Bischofsmütze.

Strávte zimnú dovolenku v 4-hviezdičkovom hoteli Hanneshof vo Filzmoos, uprostred Ski amadé. Vo vzdialenosti iba cca 200 metrov od hotela na sa nachádza rodinné lyžiarske stredisko Filzmoos, ktoré je tiež súčasťou rakúskeho najväčšieho lyžiarskeho zväzu Ski amadé. Lyžiarske stredisko je absolútnym tajným tipom pre pôžitkárov a hladných po snehu.

V lete je wellness hotel Hanneshof nielen ideálnym východiskovým bodom na túry všetkých stupňov obtiažnosti cez malebný horský svet salzburgskej krajiny, ale je perfektný aj na mnoho ďalších aktivít ako jazda na koni, jazda na horských bicykloch, golf a mnohé ďalšie. V blízkom okolí nájdete početné pozoruhodné výletné ciele, ktoré tak spestria vašu letnú dovolenku v hoteli Hanneshof vo Filzmoos.

 


 

Vychutnávanie všetkými zmyslami

V našej reštaurácii vás rozmaznáme vynikajúcimi kulinárskymi variáciami, osobnou pohostinnosťou a štýlovým prostredím. Veľkorysá oblasť wellness s rozsiahlou ponukou kozmetiky a masáží pozýva na uvoľnenie.

Nenútená obsluha, družná spoločnosť pri stole, kompletne zrenovované izby, apartmány a suity, centrálna poloha a okolie ako sen, ako aj srdečná príroda robia Hanneshof oázou dobrého zdravia.