Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Urlop w czterogwiazdkowym hotelu Hanneshof

w Filzmoos w Austrii


Już od pierwszej chwili mogą się Państwo rozkoszować swoim urlopem, korzystając z kompleksu wellness hotelu leżącego u podnóża szczytu Bischofsmütze i poddając się kompleksowym zabiegom odnowy biologicznej. Czterogwiazdkowy hotel Hanneshof gwarantuje relaks dla ciała, umysłu i duszy.

Hotel położony jest w ścisłym centrum Filzmoos, romantycznej górskiej miejscowości w sercu Austrii. Odkryjcie Państwo zapierające dech w piersiach oblicza przyrody u podnóża szczytu Bischofsmütze.

Zapraszamy do spędzenia zimowego urlopu w czterogwiazdkowym hotelu Hanneshof w Filzmoos, w samym środku regionu narciarskiego Ski amadé. W odległości około 200 m od hotelu rozciąga się rodzinny region narciarski Filzmoos, który jest również częścią Ski amadé, największego regionu narciarskiego Austrii. Region ten jest absolutnym rajem dla amatorów sportów zimowych i miłośników narciarstwa.

W okresie letnim Hotel wellness Hanneshof jest nie tylko idealnym punktem wyjścia na szlaki o różnym stopniu trudności, wiodące przez malowniczą górską krainę kraju związkowego Salzburg, lecz również jest miejscem oferującym liczne inne atrakcje takie jak jazda konna, kolarstwo górskie, golf. W bliskiej okolicy hotelu znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia, które z pewnością urozmaicą Państwa letni urlop w hotelu Hanneshof w Filzmoos.

 


 

Odpoczynek dla wszystkich zmysłów

W naszej restauracji rozpieścimy Państwa podniebienia wyśmienitymi kulinarnymi rarytasami, zapewnimy uprzejmą obsługę i gościnność oraz nastrojową atmosferę. Relaks zapewni Państwu pełna gama zabiegów kosmetycznych i masaży centrum wellness.

Dyskretna obsługa, spotkania towarzyskie, świeżo odnowione pokoje i apartamenty, centralne położenie hotelu, urocza okolica oraz wspaniała przyroda sprawiają, że Hanneshof jest oazą dobrego samopoczucia..