Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Dovolená ve 4-hvězdičkovém hotelu Hanneshof

ve Filzmoosu v Rakousku


Užijte si wellness dovolenou ve Filzmoosu na úpatí Bischofsmütze od prvního okamžiku a nechejte se hýčkat od hlavy až po konečky prstů. Čtyřhvězdičkový hotel Hanneshof slibuje relaxaci pro tělo i duši.

4-hvězdičkový hotel Hanneshof se nachází přímo v centru Filmoosu, romantické horské obci v srdci Rakouska. Objevte dechberoucí přírodní kulisu na úpatí hory Bischofsmütze.

Prožijte svou zimní dovolenou ve 4-hvězdičkovém hotelu Hanneshof ve Filzmoosu, uprostřed lyžařské oblasti Ski amadé. Pouhých 200 metrů od hotelu se nachází rodinné skicentrum Filzmoos, které je rovněž součástí největší rakouské lyžařské oblasti Ski amadé. Lyžařská oblast je absolutní tajný tip pro požitkáře a vyznavače lyžování.

V létě je wellness hotel Hanneshof nejen ideálním výchozím bodem pro pěší túry všech stupňů obtížnosti do malebného světa hor regionu Salcburk, ale i perfektním místem pro řadu dalších aktivit, jako je jízda na koni, horská kola, golf a mnohé další. V blízkém okolí se nachází bezpočet turistických cílů, díky nimž bude vaše letní dovolená v hotelu Hanneshof ve Filmoosu nadmíru rozmanitá.

 


 

Užívat si všemi smysly

Budeme vás hýčkat v naší restauraci excelentními kulinářskými variacemi, osobní pohostinností a stylovou atmosférou. Rozlehlá wellness zóna s bohatou nabídkou kosmetických procedur a masáží vás zve k relaxaci.

Vstřícný personál, příjemné posezení, kompletně nově zrekonstruované pokoje, apartmány a suity, poloha v centru, stejně jako kouzelné prostředí a nádherná příroda dělají z hotelu Hanneshof oázu pohody.