Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Dovolenka v hoteli Bischofsmütze vo
Filzmoos v srdci Rakúska


Náš 4-hviezdičkový hotel Bischofsmütze leží uprostred v srdci Filzmoos. Odtiaľ sa otvára jedna z najväčších a najkrajších turistických oblastí krajiny Salzburg a v zime nádherné rodinné lyžiarske stredisko Filzmoos v Ski amadé.

Doma a na dovolenke – to znamená kvalitu, komfort, prírodu, pokoj, byť športovo aktívni, zdravie a krásu! Pohodlné pivnice, hotelový bar a lákavé priestory sprostredkujú prostredie so štýlom a s harmóniou a umožnia vám cítiť sa ako doma – avšak s kompletným rozmaznávajúcim programom na dovolenke vo Filzmoos.

 


 

Lyžiarska dovolenka v rodinnom lyžiarskom stredisku Filzmoos v Ski amadé

Popri skvelých a pestrých lyžiarskych zjazdovkách nájdete v zime vo Filzmoos ešte oveľa viac: nádhernú panorámu, romantickú krajinu a čerstvý horský vzduch, mnoho zimných turistických chodníkov na príjemné alebo športové prechádzky, 12 km výškových tratí a skatingových dráh na Rossbrande (1770 m), ako aj trate v údolí, osvetlenú prírodnú sánkarskú dráhu, jazdy na saniach ťahaných koňmi a konských záprahoch, vidiecke chaty a mnohé ďalšie.

 

Letná dovolenka v turistickom raji Filzmoos

Uvoľnenie plné pôžitku na slnečnej strane obce. V opatrne objavovanej prírode nájdu turisti v srdci salzburskej krajiny takmer nekonečné možnosti turistiky. Objavte čarokrásnu alpskú panorámu, nadýchajte sa nádherného horského vzduchu a vychutnajte si sýte, zelené lúky v lete!

 

Vo Filzmoos je k dispozícii voľnočasový park s vnútornými a vonkajšími bazénmi, so saunou a soláriom, s detskými ihriskami, outdoorovou lezeckou stenou a oveľa viac. Okrem toho sa vo Filzmoos a v jeho okolí nachádza mnoho zaujímavých výletných cieľov. Takto je letná dovolenka v srdci Salzburska pestrou zábavou.

 

Bischofsmütze de luxe

V lete 2012 sme náš 4-hviezdičkový hotel Bischofsmütze rozšírili o časť de luxe. V novom dome de luxe nájdete ešte o kúsok viac pozoruhodností a veľa malých detailov pre dovolenku de luxe – v najpravejšom zmysle slova.