Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Urlop w hotelu Bischofsmütze w Filzmoos

w samym sercu Austrii


Nasz czterogwiazdkowy hotel Bischofsmütze znajduje się w samym sercu Filzmoos. Stąd można wyruszyć w jeden z największych i najpiękniejszych regionów do wędrówek na terenie kraju związkowego Salzburg, a w zimie w przepiękny region narciarski Filzmoos należący do Ski amadé.

„Czuć się jak w domu podczas urlopu” – gwarancją tego jest jakość, komfort, przyroda, spokój, aktywność fizyczna, zdrowie i uroda! Przytulne pokoje, hotelowy bar i przyjemne wnętrza kreują nastrojową, harmonijną atmosferę i sprawiają, że podczas urlopu w Filzmoos można poczuć się jak w domu — korzystając jednocześnie z wielu atrakcji.

 


 

Urlop narciarski w rodzinnym regionie narciarskim Filzmoos w Ski amadé

Oprócz wspaniałych i urozmaiconych stoków narciarskich Filzmoos oferuje w zimie także inne atrakcje: piękną panoramę, romantyczny krajobraz i rześkie górskie powietrze, liczne szlaki turystyczne, po których można spokojnie spacerować lub wspinać się, 12-kilometrową wysoko położoną trasę biegów narciarskich i ścieżkę do jazdy na rolkach u podnóża szczytu Rossbrand (1770 m), jak również trasy do biegów narciarskich w dolinie, oświetlony naturalny tor saneczkowy, przejazdy saniami i powozami konnymi, niezwykłe górskie chaty i wiele innych.

 

Filzmoos rajem dla wędrowców w czasie letniego urlopu

Wspaniały relaks w miejscu pełnym słońca W otoczeniu odpowiedzialnie eksploatowanej natury wędrowcy mogą przemierzać niemal bezkresne szlaki w samym sercu kraju związkowego Salzburg. Zapraszamy do odkrywania latem cudownej panoramy Alp, rozkoszowania się rześkim górskim powietrzem i zachwycającymi bujnymi zielonymi łąkami.

 

W Filzmoos znajduje się park rozrywki wyposażony w kryty i otwarty basen, saunę i solarium, plac zabaw dla dzieci, ściankę wspinaczkową pod gołym niebem i inne atrakcje. Oprócz tego w miejscowości Filzmoos i jej okolicach znajduje się wiele interesujących miejsc, do których można urządzić wycieczkę. Dzięki temu letni urlop spędzony w samym sercu kraju związkowego Salzburg może być pełen różnorodnych rozrywek.

 

Bischofsmütze de luxe

Latem 2012 roku nasz czterogwiazdkowy hotel został powiększony o strefę de luxe. W nowym budynku de luxe znajdą Państwo jeszcze więcej przyjemności i wiele detali, dzięki którym będzie to prawdziwy urlop de luxe — w dosłownym znaczeniu tego słowa.