Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Dovolená v hotelu Bischofsmütze v srdci Rakouska

 


Náš 4-hvězdičkový hotel Bischofsmütze leží v samotném srdci Filzmoosu. Odsud se otvírá jedna z největších a nejkrásnějších turistických oblastí regionu Salcburk a v zimě nádherné rodinné lyžařské středisko Filzmoos v lyžařské oblasti Ski amadé.

„Doma a přesto na dovolené“ - to je kvalita, komfort, příroda, klid, sportovní vyžití, zdraví a krása! Útulné jizby, hotelový bar a příjemné prostory nabízejí stylovou a harmonickou atmosféru, v níž se budete cítit jako doma - ovšem s kompletní péčí v rámci dovolené ve Filzmoosu.

 


 

Lyžařská dovolená v rodinném skicentru Filzmoos a lyžařské oblasti Ski amadé

Kromě skvělých a rozmanitých sjezdovek nabízí Filzmoos v zimě ještě mnohem víc: Nádherné panorama, romantickou krajinu a čerstvý horský vzduch, řadu turistických tras pro nenáročné i sportovní túry, 12 km horských běžeckých stop a skatingových tras na hoře Rossbrand (1.770 m) a běžecké stopy v údolí, osvětlenou přírodní bobovou dráhu, jízdy na saních tažených koňmi a v kočárech, tradiční horské chaty a mnohem víc.

 

Letní dovolená ve Filzmoosu - ráji pro pěší turisty

Relaxace plná požitků na sluneční straně turistického střediska. V šetrně zpřístupněné přírodě naleznou pěší turisté v srdci regionu Salcburk téměř nekonečné možnosti pro pěší turistiku. Objevte báječné alpské panorama, nasávejte nádherný horský vzduch a užívejte si šťavnatě zelené louky v létě!

 

Ve Filzmoosu naleznete zábavní park s vnitřními a venkovními bazény, saunou a soláriem, herními zařízeními pro děti, venkovní lezeckou stěnu a řadu dalších atrakcí. Kromě toho se ve Filzmoosu a okolí nachází spousta zajímavých výletních cílů. Letní dovolená tady v srdci regionu Salcburk tak nabízí bohatou nabídku zábavy.

 

Bischofsmütze de luxe

V létě 2012 jsme náš 4-hvězdičkový hotel Bischofsmütze rozšířili o zónu "de luxe". V novém domě „de luxe“ naleznete ještě o kousíček více pohody a řadu malých detailů pro “dovolenou de luxe“ - v opravdovém slova smyslu.