Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Prázdninové apartmány ve Filzmoosu v regionu

Salcburk v Rakousku


Dovolená v některém z našich apartmánových domů Anneliese, Maier nebo Raika znamená uvolnění a relaxaci s rodinou nebo přáteli.

Apartmánový dům Anneliese je kompletně nově zrekonstruovaný. Přímý výhled na horu Rossbrand vám dá při vaší letní dovolené a zimní dovolené zapomenout na všednodenní starosti a ponoří vás do světa relaxace a dovolené. Díky ideální poloze přímo u lanovky Papagenobahn v rodinném skicentru Filzmoos je apartmánový dům Anneliese prostě dokonalým místem pro vaši lyžařskou dovolenou. A to nejlepší: Kadeřnický salónse nachází přímo v penzionu Anneliese, kde vám rádi vykouzlí nový vzhled.

 


Útulné apartmány v penzionu Maier ve Filzmoosu se nacházejí přímo na úpatí údolní stanice lyžařské oblasti Filzmoos a přímo u sjezdovky a cvičného svahu. Na komfort je v apartmánovém domě ve Filzmoosu kladen mimořádný důraz: Dům má dokonce výtah a sportovní obchod „All for Ski“ firmy Sport Stefan se nachází přímo v budově a vždy nabízí našim hostům atraktivní speciální nabídky.

 


Prázdninové apartmány Raika leží přímo na návsi ve Filzmoosu. Léto i zima ve Filzmoosu je zážitek, neboť zasněná horská obec vás okouzlí nejen nádhernou a nedotčenou přírodou, ale bohatými možnostmi vyžití.

 


V létě je Filzmoos zasazený uprostřed hor regionu Salcburk a je ideálním výchozím bodem pro turistickou dovolenou v Rakousku. Kvetoucí horské louky, sytá zeleň pastvin, ticho nahoře na vrcholcích hor vás očaruje. Také cyklisté na horských kolech zde naleznou perfektní trasy. Nebo podnikněte výlet do zábavního parku Filzmoos (vstup pro hosty apartmánových domů zdarma) s vnitřními a venkovními bazény, herními zařízeními pro děti, venkovní lezeckou stěnou a řadou dalších atrakcí. Kromě toho lze z Filzmoosu rychle a snadno zamířit do řady atraktivních turistických cílů.