Unterkünfte in Filzmoos

UNVERBINDLICHE ANFRAGE

Anreise

Top-Lage in Filzmoos Hotel Hanneshof Ballonwochen in Filzmoos

Prázdninové byty vo Filzmoos v Salzbursku, Rakúsko


Dovolenka v jednom z našich apartmánových domov Anneliese, Maier alebo Raika znamená uvoľnenie a zotavenie s rodinou alebo priateľmi.

Apartmánový dom Anneliese je kompletne novozrekonštruovaný. Priamy pohľad na Rossbrand vám umožní počas letnej dovolenky a zimnej dovolenky zabudnúť na všedný deň a ponoriť sa do vášho dovolenkového sveta. S ideálnou polohou priamo pri lanovke Papageno v rodinnej lyžiarskej oblasti Filzmoos je apartmánový dom Anneliese jednoducho ideálny na vašu lyžiarsku dovolenku. A to najlepšie: Kadernícky salón sa nachádza priamo v dome pre hostí Anneliese a s radosťou vám dá nový vzhľad.

 


Útulné prázdninové byty v dome pre hostí Maier vo Filzmoos sa nachádzajú priamo na úpätí údolnej stanice lyžiarskeho strediska Filzmoos a priamo pri lyžiarskej a cvičnej zjazdovke. Komfort v apartmánovom dome vo Filzmoos sa píše veľkými písmenami: Dom má k dispozícii dokonca výťah a lyžiarsky obchod All for Ski Sport Stefan sa nachádza priamo v dome a neustále má pre našich hostí pripravené atraktívne špeciálne ponuky.

 


Prázdninové apartmány Raika ležia priamo na dedinskom námestí Filzmoos. Leto, ako aj zima, sú vo Filzmoos zážitkom, pretože zasnená horská dedina očarí nielen nádhernou a nedotknutou prírodou, ale aj mnohými možnými aktivitami.

 


V lete je Filzmoos ponorená v kopcoch Salzburska a je ideálnym východiskovým bodom na turistickú dovolenku v Rakúsku. Kvitnúce alpské lúky, ich sýta zeleň a pokoj hore na kopci vás očaria. Aj horskí cyklisti tu nájdu perfektné trasy. Alebo podniknete výlet do Filzmoosského voľnočasového parku (vstup zadarmo pre hostí apartmánového domu) s vnútornými a vonkajšími bazénmi, detskými ihriskami, outdoorovou lezeckou stenou a mnohým ďalším. Navyše možno mnohé výletné ciele bohaté na zážitky z Filzmoosu dosiahnuť rýchlo a ľahko.